Vítejte v kempu Santa Mavra
(Κάμπινγκ Σάντα Μαύρα) !

Kemp Santa Mavra (v řečtině: Κάμπινγκ Σάντα Μαύρα) je typicky řecký kemp, který se nachází ve vesnici Desimi v nádherném zálivu přímo u moře, na místě, kde se před vašima očima odvíjí tradiční život Řeků!

„Zdejší život je snadný...," říká majitel Nikos.

Majitelé Nikos a Panagiotis

Kemp Santa Mavra vedou řečtí majitelé Nikos a Panagiotis . Hovoří řecky a anglicky.

Prostorná místa pro kempování

Můžete si vybrat z řady prostorných (a pokud jim dáváte přednost, i stinných) míst i míst přímo u moře. Hygienická zařízení jsou čistá a uklizená. V restauraci můžete ochutnat tradiční řeckou kuchyni a také si můžete nakoupit denně čerstvý chléb a další potraviny. K dispozici je (omezené) internetové připojení a elektrický proud 6 A. Psi jsou vítáni.

Ráj pro milovníky člunů

Kemp je rájem pro milovníky člunů. V kempu Santa Mavra je k dispozici molo, u něhož můžete zakotvit svůj člun na moři přímo v kempu. Majitel kempu Vám na vaši žádost pomůže člun spustit do vody. K dispozici je i služba, kdy vám člun každý den natankují.

Skvělá poloha

Cesta do kempu je na některých místech příliš úzká a strmá, ale pro zkušeného řidiče karavanu a obytného auta to nebude problém. Chcete-li, Nikos je vždy připraven odtáhnout váš karavan nebo člun se svým vozem s pohonem 4X4 do kempu. Nebo, před vámi pojede na motocyklu, aby zastavil dopravu a zajistil vám volný průjezd. Ale v každém případě určitě stojí za to se v kempu zastavit, neboť se nachází v zálivu Desimi!