Zapraszamy na camping Santa Mavra
(Κάμπινγκ Σάντα Μαύρα) !

Camping Santa Mavra (po grecku: Κάμπινγκ Σάντα Μαύρα) jest typowym greckim polem campingowym położonym we wsi Desimi, nad fantastyczną zatoką bezpośrednio przy morzu.  Można tu żyć prawdziwym greckim życiem!

"Życie tutaj jest proste ..." mówi właściciel Nikos.

Właściciele Nikos i Panagiotis

Camping Santa Mavra jest prowadzony przez dwóch Greków właścicieli, są to Nikos i Panagiotis. Mówią po grecku i po angielsku.  

Przestronne miejsca na campingu

Każdy może dowolnie wybrać przestronne (i w razie potrzeby zacienione) stanowisko. Jest wiele miejsc położonych tuż przy samym morzu. Węzły sanitarne są czyste i zadbane. W restauracji można zjeść tradycyjne greckie potrawy. W sklepie jest codziennie dostępne świeże pieczywo i inne artykuły spożywcze. Istnieje (ograniczony) dostęp do Internetu. Istnieje możliwość podłączenia prądu elektrycznego o natężeniu 6 Amp. Psy są akceptowane.

Raj dla wodniaków

Miejsce to jest idealne dla właścicieli łodzi. Na terenie campingu Santa Mavra znajduje się pomost, gdzie może Państwo zacumować swoją łódź bezpośrednio przy campingu. Właściciel campingu może także zacumować łódź, na życzenie. Codziennie istnieje również możliwość zatankowania benzyny.

Wspaniała lokalizacja

Droga dojazdowa do campingu jest w niektórych miejscach trochę wąska i stroma, ale dla doświadczonego kierowcy nie będzie to żadnym problemem. Jeśli zajdzie taka potrzeba, to Nikos jest zawsze gotów do przeciągnięcia Państwa przyczepy campingowej lub łodzi na camping swoim 4X4. Może też jechać przodem na skuterze i zatrzymywać ruch, aby Państwo mogło swobodnie przejechać. Ten nieco trudny dostęp wynagrodzi Wam lokalizacja campingu, położony jest on bowiem bezpośrednio przy zatoce Desimi!